Girişimci ve Yatırımcı Pompliano: "Bitcoin için Yüzde 1.288'lik Ralli Yaklaşıyor" Dedi ve Tarih Bile Verdi!


Bitcoin'in son zamanlardaki kasvetli ekonomisine rağmen, Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı olan Anthony Pompliano, Bitcoin'in yükselişe geçeceği fikrinden geri adım atmadığını söyledi. Ayrıca Pompliano, BTC'de 100.000 dolar için tarih bile verdi.


Pompliano: Bitcoin fiyatı yüzde 1.288 oranında yükselecek

Yeni bir röportajında, kripto para yatırım firması Morgan Creek Digital'in yöneticisi Pompliano, en aktif kripto para birimi olan Bitcoin'in fiyatının yüzde 1.288 oranında yükseleceği bir boğa koşusunun eşiğinde olduğumuzu tahmin ettiğini söyledi.

Tahminleri tutan ünlü isme göre, Bitcoin bu ralli ile mevcut fiyatı olan 7.200 dolardan 100.000 dolara kadar tırmanacak.Pompliano, makroekonomik fonun ve Mayıs ayında Bitcoin'in yeni arzını yarıya indirecek olan çok beklenen halving olayının büyük bir ralliye yol açacağına söyledi.


Pompliano Bitcoin'de 100.000 dolar için tarih verdi

Pompliano son olarak şu sözleri söyledi:

Bu yüzden 2021'in sonunda, Bitcoin ABD Doları değerinde 100.000 dolara ulaşacak ve aslında bunun nedeni makro ortamın halving gibi bir boğa olayı ile bir birleşimi... Amerika Birleşik Devletleri'nde, iki trilyon dolar teşvik paketi duyuruldu. Japonya neredeyse bir trilyon dolarlık teşvik planını onayladı. Para birimlerini devalüe ediyorlar ve bu gerçekleştiğinde insanlar Altın, Bitcoin, Gayrimenkul ve benzeri varlıklara koşarken, Bitcoin'in arz şoku olacak. Gelen günlük arzın yüzde ellisi yok olacak... Aynı seviyede bir talep görmeye devam edeceğimizi düşünüyorum ya da zaman içinde talepte bir artış da görebiliriz. Talepte bu artışı yakalarsanız, ancak gelen arzda bir düşüş elde ederseniz, arz-talep ekonomisi devreye girer ve fiyatta bir artış elde edersiniz.Anthony Pompliano, bu yükselişin yavaş yavaş başlamasını beklediğini ve Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasının ise bir yıldan fazla süreceğini söyledi. Ünlü isme göre halving'in ilk 18 ayında, fiyatta çok önemli bir yükseliş göreceğiz ve en azından 2021 senesinin Aralık ayının sonuna kadar 100.000 doları göreceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar